Sepetiniz Boş

 

Ödeme

 

1. Ödemelerinizi Visa, Visa Electron, Mastercard kredi kartları yada Havale seçeneği ile yapabilirsiniz.

 

2. Havale seçeneğiyle yapacağınız alışverişlerinizde toplam bedeli ödeme seçeneğinde göreceğiniz bankalara ait hesap numaralarımıza yatırabilirsiniz.

 

3. Veritabanı veya e-posta sistemlerinde meydana gelebilecek olası herhangi bir soruna karşı veritabanımız ve e-posta kutularımız hem tarafımızca hem hizmet sunucumuz tarafından periyodik olarak kontrol edilmektedir.

 

Sipariş sistemimiz herhangi bir sorun nedeniyle siparişinizi tarafımıza iletilemiyorsa; bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Kredi kartı aracılığı ile gerçekleştirilen ödeme Garanti Bankası A.Ş. E-Ticaret sistemi aracılığı ile online olarak gerçekleştirilmektedir.

 

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.

 

 

Teslimat Takibi

 

1. Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişleriniz Kargo ile gönderilmektedir.

 

2. Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde Türkiye içi tüm şehirler için kargo ücretsizdir.

 

3. Siparişiniz sorunsuz bir şekilde sistemimize ulaştıktan sonra, sitemize üyelik oluştururken kullandığınız e-posta adresinize tarafımızdan siparişinizin detayını belirten bir mail gönderilecektir. Müşteri temsilcilerimiz siparişinizi en kısa sürede sorunsuz bir şekilde size ulaştırmak üzere ürünlerinizi hazırlayacak ve kargoya verecektir.

 

4. Siparişinizin teslim durumunu sistemimizde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderilecek kargo takip bilgileri ile öğrenebilirsiniz.

 

5. Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz tüm siparişleri üyelik girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfanızda bulunan siparişlerim bölümünden takip edebilirsiniz.

 

6. Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.